•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Trainingstijden

    Trainingsschema tijdens veldcompetitie (tot 1 oktober)      
               
    Team Dagen Tijden Trainer    
    F-jeugd Dinsdag 16.30 - 17.30 Femke + assistent Buiten  
      Vrijdag 16.30 - 17.30 Danielle + assistent Buiten  
               
    De start van de trainingen in de 1e schoolweek, dus dinsdag 30 augustus    
               
    E-jeugd Dinsdag 17.30 - 19.00 Renske + Anna Buiten  
      Donderdag 17.00 - 18.30 Manouk + assistent Buiten  
               
    De start van de trainingen in de 1e schoolweek, dus dinsdag 30 augustus          
               
    D-jeugd Maandag 18.00 - 19.00 Daniël (loop- conditie- cordinatietraining) Binnen Halve hal
      Woensdag 18.30 - 20.00 Demi + assistent Binnen Halve hal
      Vrijdag 17.30 - 19.00 Demi + assistent Buiten  
               
    De start van de trainingen is op 29 augustus          
               
    Keepers D, E Dinsdag 17.45 - 18.30 Juul Binnen 1/4 hal
               
    De start en de trainingsdag van de keeperstraining wordt geinformeerd zodra het lesrooster van Juul bekend is          
               
    C-jeugd Maandag 19.00 - 20.30 Daniël (loop- kracht- conditie- coördinatietraining) Binnen Halve hal
      Woensdag 19.00 - 21.00 Xaviera + assistent Binnen Halve hal
      Vrijdag 19.00 - 21.00 Xaviera + assistent Binnen Hele hal
               
    De start van de trainingen is in de week van maandag 22 augustus      
               
    B1 Dinsdag 19.30 - 21.00 Ben Bachet bij HV Kleine Sluis    
      Donderdag 20.00 - 21.00 Ben Bachet bij HV Kleine Sluis    
               
    De start van de trainingen is op dinsdag 23 augustus      
               
    A-jeugd Maandag 18.00 - 19.00 Paul Huls (kracht-conditietraining) Binnen Halve hal
      Dinsdag 19.00 - 20.30 Stefan + assistent Binnen Hele hal
               
               
    Voor de A-jeugd volgt er verdere informatie en communicatie in de groepsapp A-jeugd.    
               
    DS1 Maandag 19.00 - 20.00 Arianne (kracht- conditietraining) Binnen Halve hal
        20.00 - 21.00 Stefan (schottraining) Binnen Halve hal
      Dinsdag 18.30 - 21.30 Stefan Binnen Hele hal
      Donderdag 18.30 - 19.30 Arianne (kracht- conditietraining) Binnen Halve hal
      Donderdag 19.30 - 21.30 Stefan Binnen Hele hal
               
    Deze trainingen zijn reeds gestart        
               
    DS2 Ene week:        
      Woensdag 20.00 - 21.30 Dion Ferdinandus  Binnen Halve hal
      Andere week:        
      Donderdag 19.30 - 21.30 Zelf en laatste half uur partij tegen DS1 Binnen Hele hal
               
    De start van de trainingen is op donderdag 25 augustus          
               
    DS3 Dinsdag 20.30-21.30 Arie Bakker bij HV Kleine Sluis    
      Donderdag 20.30-21.30 Arie Bakker bij HV Kleine Sluis    
               
    Start van de trainingen is op dinsdag 23 augustus        
               
    Keepers DS, A en C Dinsdag 18.30 - 20.15 John Binnen  
      Donderdag 19.30 - 21.30 John Binnen  
               
    De keeperstraining is reeds gestart          
    aug-22