•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Gezocht vrijwiliggers voor de Beachhandbal

    We zijn op zoek naar uitbreiding van de commissie!

    Word je blij van beachhandbal en heb je zin/tijd om een bijdrage te leveren aan het coördineren en organiseren van beachhandbal binnen de vereniging, laat van je horen en stuur ons een mailtje.

    Beach@zap-handbal.nl

     

  • Zap Dames 1

    Feb

    05

    MEOS - ZAP

    Vertrektijd 09:30 wedstrijd 14:00

    Feb

    11

    ZAP - ZVBB'21

    wedstrijd 19:00

    Mar

    04

    SEW Ds2 - ZAP

    Eigen vervoer. wedstrijd 19;00

  • Nu online rechtstreeks bestellen zap trainings kleding, zoals tassen, shorts, sokken, sweaters, trainingsbroeken, trainingsjack, trainingspak.

  • Nieuw op de site

    Datum nieuw op de site waar vind ik het
    22-dec indeling gastvrouw/heer gastvrouw/heer
    20 nov sponsorkliks homepagina
    10 okt trainingstijden 17-okt tm 31mrt tabblad trainingstijden.
    5 okt zaal op/af bouw ouders /verzorgers van tabblad zaal op/af bouw
    20 sept combi team Kleine Sluis -ZAP team pagina B-jeugd
    20 sept combi team Kleine Sluis -ZAP team pagina ds
    03 sept schoonmaak rooster schoonmaakrooster
  • Programma Thuis Wedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdThuis TeamGastenDetails
    4 feb.11:00ZAP D1 (g) - KRAS/Volendam D1 (h)12
    5 feb.10:30ZAP E2 (g) - Tonegido E2 (g)12
    5 feb.11:30ZAP DC1# (d) - Vrone DC1# (d)34
    5 feb.14:30ZAP DA1 (d) - Valken DA1 (d)12
    11 feb.09:00ZAP F3 (g) - ZAP F2 (g)
    11 feb.09:20ZAP F1 (g) - Hollandia T F1 (g)
    11 feb.09:40ZAP F2 (g) - JuRo Unirek/VZV F2 (g)
    11 feb.09:50ZAP E2 (g) - Geel-Zwart E2 (g)
    11 feb.10:00ZAP F2 (g) - Schagen F3 (g)
    11 feb.10:20ZAP F3 (g) - Geel-Zwart F2 (g)
    11 feb.10:45ZAP E1# (g) - Schagen E2 (g)
    11 feb.19:00ZAP DS1 (d) - ZVBB '21 DS1 (d)
    11 feb.20:25ZAP DS2 (d) - JuRo Unirek/VZV DS3 (d)
    12 feb.11:15ZAP D2 (g) - DTS '48 D1# (g)
    12 feb.12:00ZAP DC2 (d) - Geel-Zwart DC1 (d)
  • Programma Uit Wedstrijden

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdRijders
    4 feb.10:30Tonegido E1 (g) - ZAP E1# (g)
    4 feb.19:00Hollandia T DS1 (d) - ZAP DS2 (d)
    5 feb.10:30Excelsior '53 D1# (g) - ZAP D2 (g)
    5 feb.13:10Jupiter '76/FHC DC1# (d) - ZAP DC2 (d)
    5 feb.14:00MEOS DS1 (d) - ZAP DS1 (d)
    11 feb.09:00ZAP F3 (g) - ZAP F2 (g)
    11 feb.09:20JuRo Unirek/VZV F2 (g) - ZAP F3 (g)
    11 feb.09:40DSO F1# (g) - ZAP F1 (g)
    11 feb.10:00JHC F3 (g) - ZAP F3 (g)
    11 feb.10:20Schagen F1 (g) - ZAP F1 (g)
    12 feb.12:10DSS DC1 (d) - ZAP DC1# (d)
    12 feb.13:10DSS D1 (g) - ZAP D1 (g)
    12 feb.14:15Westfriezen DA1 (d) - ZAP DA1 (d)
  •  Reserveshirts: Tineke van Teulingen 06-21595424

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    29-01-2023ZAP DC2 (d) - DSO DC2 (d)15 - 14
    29-01-2023KSV D1# (d) - ZAP D1 (g)11 - 11
    28-01-2023ZAP DS2 (d) - Vido DS1 (d)32 - 24
    28-01-2023ZAP DS1 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d)29 - 30
    22-01-2023ZAP DA1 (d) - Vrone DA1 (d)23 - 14
    22-01-2023KSV DC1 (d) - ZAP DC1# (d)23 - 17
    22-01-2023ZAP D2 (g) - JHC D1 (g)17 - 10
    21-01-2023DSS DS1 (d) - ZAP DS1 (d)29 - 34
    21-01-2023Meervogels'60 DS1 (d) - ZAP DS2 (d)34 - 21
    21-01-2023Tonegido DC2# (d) - ZAP DC2 (d)33 - 4
    21-01-2023ZAP D1 (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1# (d)18 - 21