•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Programma

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterRijdersDetails
    19 sep.11:00Z.A.P. D1 (g) - J.H.C. D1 (g)W. (Wendy) Wieringa-Beek van
    25 sep.09:20Z.A.P. F1 (g) - Tornado F1 (g)
    25 sep.09:40Quintes/VVW F1 (g) - Z.A.P. F1 (g)
    25 sep.10:00Z.A.P. F2 (g) - Geel Zwart F1 (g)
    25 sep.10:20Z.A.P. F3 (g) - KSV F5 (g)
    25 sep.10:20Vrone F1 (g) - Z.A.P. F1 (g)
    25 sep.10:40H.V. Blokker F1 (g) - Z.A.P. F3 (g)
    25 sep.11:00J.H.C. F1 (g) - Z.A.P. F2 (g)
    25 sep.11:20Z.A.P. F2 (g) - JuRo Unirek/VZV F1 (g)
    25 sep.11:20C.S.V. Handbal F1 (g) - Z.A.P. F3 (g)
    25 sep.12:15Z.A.P. E1 (g) - Spartanen E1# (g)
    25 sep.13:15Z.A.P. D2 (g) - Con Zelo D1 (g)
    25 sep.14:15Z.A.P. D1 (g) - A & O D1 (g)
    25 sep.15:15Z.A.P. DC1# (d) - Tonegido DC1 (d)
    25 sep.19:30Z.A.P. DS1 (d) - Westsite DS1 (d)N. (Nicole) Marques Morgado
    26 sep.09:55Schagen E1# (g) - Z.A.P. E2 (g)
    26 sep.12:00Meteoor DS2 (d) - Z.A.P. DS1 (d)
    2 okt.10:00Z.A.P. E2 (g) - Tonegido E1# (g)
    2 okt.10:00Hollandia T D1 (g) - Z.A.P. D1 (g)M. (Marike) Zwart
    2 okt.11:00Z.A.P. E1 (g) - Vrone E1 (g)
    2 okt.16:45KSV DC1 (d) - Z.A.P. DC1# (d)Afgeschermd
    2 okt.19:30Z.A.P. DS2 (d) - KSV DS1 (d)J. (John) van der Zwaan
    2 okt.20:40OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - Z.A.P. DS1 (d)
    3 okt.10:45Schagen D2# (g) - Z.A.P. D2 (g)
    3 okt.10:50D.S.O. DC2 (d) - Z.A.P. DC1# (d)M. (Marit) Boltendal
    3 okt.12:00Z.A.P. DB1# (d) - Ventura DB1 (d)V. (Vincent) Vos
    3 okt.13:05Vrone DS4 (d) - Z.A.P. DS1 (d)
    3 okt.13:35Z.A.P. DA1 (d) - JuRo Unirek/VZV DA2 (d)K. (Kim) van Kessel-Lute
    5 okt.20:00Z.A.P. DS1 (d) - Westfriesland/SEW DS2 (d)T. (Thijs) v.d. Bosch
    7 okt.20:00Z.A.P. DA1 (d) - Z.A.P. DS2 (d)M. (Martin) Oehlenschlager
    9 okt.09:20Z.A.P. F2 (g) - Geel Zwart F1 (g)
    9 okt.09:40Niedorp F1 (g) - Z.A.P. F2 (g)
    9 okt.10:00Z.A.P. D2 (g) - J.H.C. D2 (g)
    9 okt.10:00Z.A.P. F3 (g) - KSV F5 (g)
    9 okt.10:00Westfriezen E1 (g) - Z.A.P. E1 (g)Afgeschermd
  •  Reserveshirts: Tineke van Teulingen 06-21595424

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18-09-2021PSV Handbal DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)30 - 25
    18-09-2021Z.A.P. D2 (g) - D.W.O.W. D1 (g)14 - 2
    12-09-2021Geel Zwart D2 (g) - Z.A.P. D2 (g)6 - 12
    12-09-2021Geel Zwart D1# (g) - Z.A.P. D1 (g)17 - 12
    12-09-2021H.V.S. DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)14 - 33
    11-09-2021Z.A.P. DC1# (d) - Geel Zwart DC1# (d)16 - 10
  • Ballen

     

    ZAP handbal heeft voor de F-jeugd een voorraad ballen die gebruikt kunnen worden tijdens de trainingen. Natuurlijk mogen kinderen die zelf een goede bal hebben (zie hieronder) deze meenemen naar de trainingen.

    Vanaf de E-jeugd wordt er verwacht dat elke speelster een eigen bal meeneemt naar de training én de wedstrijd. Hierbij de leeftijdscategorie en de juiste balmaat op een rij:

    De F-jeugd speelt met een zachte bal, maat 0.

    De E-jeugd speelt met een harde bal, maat 0.

    De D-jeugd speelt met een harde bal, maat 1.

    Tip: Koop je bal bij een sportwinkel, dan weet je zeker dat je een kwalitatief goede bal koopt! 

     

     

     

     

  • Gastheer en Vrouwen

    Gastheer/vrouw        
               
    zaterdag 18-sep 9.15 uur tot 12.30 uur Anne Duineveld
    zaterdag 18-sep 18.00 uur tot 20.15 uur Mirjam de Vos
    zaterdag 25-sep 11.30 uur tot 14.15 uur Martine Laghuwitz
    zaterdag 25-sep 14.15 uur tot 16.45 uur Anneke de Waard
    zaterdag 25-sep 18.00 uur tot 21.00 uur Nel vd Sluis
    zaterdag 2-okt 9.15 uur tot 12.15 uur Jessica Dorsman
    zaterdag 2-okt 18.00 uur tot 21.00 uur  A1 BUITEN DS2 BINNEN
    zondag 3-okt 11.00 uur tot 15.00 uur Marijke Goossens
    Dinsdag  5-okt 17.30 uur tot 21.00 uur  Lenie vt Oever
    ** Na de laatste wedstrijd moeten ook de tennisnetten weer neergezet worden!
    Bij verhindering graag zelf voor vervanging zorgen.  
               
    tribunedienst  jullie mogen je melden bij de gastheer/vrouw van de handbal
               
    zaterdag 18-sep 9.15 uur tot 9.30 uur Anna Pijlman en Nienke Zut
    zaterdag 2-okt 9.15 uur tot 9.30 uur Jade v Weelderen en Isabel vd Berg
    Bij verhindering graag zelf voor vervanging zorgen  
  • Schoonmaak rooster

             
    20-sep-21 18.30 Danique Bakker Anne van de Bergh  ouder Anne van den Bergh
    27-sep-21 18.30 Anouk Tijsen Anouk Tijsen Ouder Karlijn van Zante
    4-okt-21 18.30 Sita Langelaan Joyce Lenders Emma van Dijk
    11-okt-21 18.30 Sasja Verschoor Liz Verbruggen Marit Visser
    25-okt-21 18.30 Clarike Scholten (ouder) Mirthe Scholten Sanne de Haan
    1-nov-21 18.30 Fem van Zanten Suus Timmer Mikki de Boer
    8-nov-21 18.30 Lieve Laghuwitz Danique Dobbe Anna de Vries
    15-nov-21 18.30 Luna van 't Hoff Annelotte Smiers Alisha van Paridon
    22-nov-21 18.30 Kyra Faas Pien Schenk Noa Rijkers
    29-nov-21 18.30 Anne van Kuijeren Julia Kolb Julia Glasbergen
    6-dec-21 18.30 Yenthe Baartman Anouk de Haan Reggely Noor
      18.30 Caro Verheul Puck Langelaan Riekie Singer
    13-dec-21 18.30 Anouk Glas Bojoura Appelman Noa van Dijk
    20-dec-21 18.30 Fleur Reek Lise Kuut Karlijn v/d Heide
             
    Mocht je niet kunnen dan dien je zelf voor vervanging te zorgen en dit door te geven aan Silvia! 
    Tel: 06 22350287    
  • Schoonmaak rooster

    NaamDatumTijd VanafLokatie
    Bakker, D. (Danique)ma 20-sep.18:30Kantine
    Afgeschermdma 20-sep.18:30Kantine
    Afgeschermdma 27-sep.18:30Kantine
    Zanten, K. van (Karlijn)ma 27-sep.18:30Kantine
    Dijk, E. van (Emma)ma 04-okt.18:30Kantine
    Lenders, J. (Joyce)ma 04-okt.18:30Kantine
    Langelaan, S. (Sita)ma 04-okt.18:30Kantine
    Verbruggen, L. (Liz)ma 11-okt.18:30Kantine
    Verschoor, S. (Sasja)ma 11-okt.18:30Kantine
    Visser, M. (Marit)ma 11-okt.18:30Kantine
    Haan, S. de (Sanne)ma 25-okt.18:30Kantine
    Scholten, M. (Mirthe)ma 25-okt.18:30Kantine