•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Trainingen tijdens de Lentetuin 2020

    Elk jaar wordt de Lentetuin gehouden in onze Zwaluwvluchthal. Tijdens de lentetuin hebben we een alternatief trainingsprogramma.   
    Dit houdt in dat alle trainingsgroepen te maken krijgen met andere trainingsdagen, andere trainingsuren en (een) andere sporthal(len).   
    Hieronder het trainingsschema voor deze periode:      
    Op maandag 17 en dinsdag 18 feb wordt er nog gewoon in de Zwaluwvluchthal getraind.    
    Datum Tijd Wie Locatie Trainer
             
    Maandag 17 februari  18.30-19.30 uur C-jeugd ZAP Robin
      19.30-20.30 uur B-jeugd ZAP Robin
      19.30-20.30 uur DS1/DS2 ZAP Richard
      19.00-20.30 uur D1 en D2 Atletiekbaan Den Helder Daniel
             
    Dinsdag 18 februari 19.00-20.00 uur Keepers B en C1 ZAP John
      20.00-21.00 uur Keepers DS  ZAP John
      19.00-21.00 uur DS1/DS2 ZAP Ronald / Emile
             
    Woensdag 19 feb 19.00 - 20.30 uur D1 en D2 Atletiekbaan Den Helder Daniel
             
    Donderdag 20 feb        
             
    Vrijdag 21 feb 18.00-20.00 uur C1/C2 Sportcentrum Wieringen Henk/Fleur
      18.00-20.00 uur B1/B2/B3 Sportcentrum Wieringen Jack/Renate
             
    F, E, jeugd heeft voorjaarsvakantie van maandag 17 februari t/m zondag 23 februari en trainen deze week niet.  
             
             
    Naast de trainingen van de C, B en DS in het schema van deze week, worden deze groepen door de eigen trainer/coach   
    op de hoogte gebracht van de andere trainingsdagen, -tijden en -locatie en/of oefenwestrijden.  
             
    Datum Tijd Wie Locatie Trainer
    Maandag 24 feb 20.00-22.00 uur B1/B2/B3 Sportcentrum Wieringen Stefan
      19.00-20.30 uur D1 en D2 Atletiekbaan Den Helder Daniel
             
    Dinsdag 25 feb 16.00-17.00 uur F-jeugd BreedZand Femke
      17.00-18.00 uur E-jeugd BreedZand Winona
             
    Woensdag 26 feb 17.00-18.00 uur D-jeugd D2 BreedZand Carla
      18.00-19.00 uur D-jeugd D1 BreedZand Carla
             
    Donderdag 27 feb        
             
    Vrijdag 28 februari 16.00-17.00 uur F-jeugd BreedZand Wilma
      17.00-18.00 uur E-jeugd BreedZand Wilma
      18.00-19.00 uur D-jeugd D2 BreedZand Carla
      19.00-20.00 uur D-jeugd D1 BreedZand Carla
             
    Naast de trainingen van de C, B en DS in het schema van deze week, worden deze groepen door de eigen trainer/coach   
    op de hoogte gebracht van de andere trainingsdagen, -tijden en -locatie en/of oefenwedstrijden.  
             
    Datum Tijd Wie Locatie Trainer
    Maandag 2 maart 18.00 - 19.30 uur C1/C2 Sportcentrum Wieringen Henk
      19.00 - 20.30 uur B1/B2/B3 Sportcentrum Wieringen Stefan
      19.00 - 20.30 uur D1 en D2 Atletiekbaan Den Helder Daniel
             
    Dinsdag 3 maart 16.00-17.00 uur F-jeugd BreedZand Femke
      17.00-18.00 uur E-jeugd BreedZand Winona
             
    Woensdag 4 maart 17.00-18.00 D-jeugd D2 BreedZand Carla
      18.00-19.00 D-jeugd D1 BreedZand Carla
             
    Donderdag 5 maart Vanaf 17.45 uur   Zwaluwvluchthal  
             
    Naast de trainingen van de C, B en DS in het schema van deze week, worden deze groepen door de eigen trainer/coach   
    op de hoogte gebracht van de andere trainingsdagen, -tijden en -locatie.    
  • Programma

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterRijdersDetails
    29 feb.12:0013:00JuRo Unirek/VZV D2 (g) - Z.A.P. D1# (g)C. (Conny) Kramer(reserve shirts meenemen) Indy Alkemade, Zoe Maes, Ella Onderwater
    29 feb.15:1016:15Lacom '91 F1 (g) - Z.A.P. F1# (g)M. (Marry) BeersTess van Haaster, Puck Wilms
    29 feb.16:1517:50KSV DC1 (d) - Z.A.P. DC1 (d)AfgeschermdDanique, Dobbe, Isa Goossens, Lieve Laghuwitz
    29 feb.19:45Southernhill/BFC DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)P. (Peter) Scherhage
    1 mrt.08:3009:15Schagen E3 (g) - Z.A.P. E2# (g)Famke Does, Emy Duineveld, Leyan Hagen
    1 mrt.08:4009:30D.W.O.W. F1# (g) - Z.A.P. F2 (g)L. (Lotte) van den HeuvelPuck Ruijter, Yara Engel
    1 mrt.09:2510:20D.W.O.W. D2# (g) - Z.A.P. D2 (g)T. (Ton) MoorsMaud Dorresteijn, Nikkie Toes
    1 mrt.09:4510:30Tonegido DB1 (d) - Z.A.P. DB3 (d)Sasja Verschoor, Milou Halfschepel, Nienke Dobbe
    1 mrt.11:45SSV/Sporting S DS1 (d) - ZAP DS3 (d)I. (Isam) Alkadi
    1 mrt.11:0512:00D.W.O.W. E1 (g) - Z.A.P. E1 (g)M. (Murat) HemelsSarah Ris, Liz Steenvoorden, Lieke van der Werf
    1 mrt.13:00Quick DS1 (d) - Z.A.P. DS2 (d)H. (Han) Fhijnbeen
    1 mrt.13:00Z.A.P. DB2 (d) - Westfriesland/SEW DB2 (d)W. (Wout) van Gastel
    1 mrt.13:20D.S.S. DB1# (d) - Z.A.P. DB1 (d)K. (Karin) Houtenbos-Bakker
    7 mrt.09:00Z.A.P. F1# (g) - KSV F1 (g)
    7 mrt.09:00Z.A.P. F2 (g) - J.H.C. F2 (d)
    7 mrt.09:55Z.A.P. E2# (g) - Hollandia T E2 (g)
    7 mrt.10:55Z.A.P. D2 (g) - Schagen D2 (g)
    7 mrt.11:45Z.A.P. D1# (g) - KSV D1 (d)
    7 mrt.18:15Meervogel'60, DB1# (d) - Z.A.P. DB2 (d)A. (Anthony) Ramdjas
    7 mrt.20:00Z.A.P. DS1 (d) - DSS DS1 (d)H. (Henk) Brinkmann
    8 mrt.10:30Z.A.P. DC2 (d) - JuRo Unirek/VZV DC2# (d)
    8 mrt.09:1511:40Leidsche Rijn DC1 (d) - Z.A.P. DC1 (d)G. (Gerard) van der MeerRenske Portegijs, Anna de Vries, Alisha van Paridon
    8 mrt.12:30Z.A.P. DB1 (d) - HV Quintus DB1 (d)V. (Vincent) Vos
    8 mrt.13:30ZAP DS3 (d) - Victoria O DS3 (d)
    8 mrt.14:40Z.A.P. DS2 (d) - Auto Smeeing/BDC DS2 (d)H. (Harry) Lute
    8 mrt.16:15Z.A.P. DB3 (d) - Hollandia T / D.E.S. DB2 (d)
    14 mrt.13:30OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (d) - Z.A.P. DC1 (d)
    15 mrt.13:0510:00Petten DC1# (d) - Z.A.P. DC2 (d)C. (Carina) BruinSylvana Baanstra, Anne van Kuijeren, Julia Glasbergen
    15 mrt.11:00Z.A.P. E2# (g) - Con Zelo E1 (g)
    15 mrt.12:00Z.A.P. DB3 (d) - Tornado DB2# (d)E. (Esther) de Boer - Kalisvaart
  •  Reserveshirts: Tineke van Teulingen 06-21595424

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    22-02-2020Westsite DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)22 - 22
    15-02-2020Z.A.P. DS1 (d) - Foreholte DS1 (d)29 - 29
    11-02-2020VENECO/VELO DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)22 - 26