•  

  ZAP Handbalvereniging

  Ceresplein 1

  1764 HD  BREEZAND

  tel:0223-521962

   

 • Verzorgingsteam Z.A.P.

  Verzorgingsteam ZAP 

  Onze vereniging beschikt over een zeer deskundig team om onze speelsters te begeleiden en te verzorgen. Het team bestaat uit Robin de Jong, Cynthia Perrin en Marianne Vriend.

   

  Het team is niet alleen beschikbaar voor de begeleiding en verzorging van dames 1 , maar ook voor onze jeugdspeelsters.  Zij zijn 3 avonden per week beschikbaar. Als je klachten hebt, maak dan een afspraak met één van hen. Graag ruim van tevoren even bellen of Whatsappen. Ook bij beginnende klachten is het belangrijk om een afspraak te maken. Zij kunnen je ook adviseren ten aanzien van een mogelijke vervolgbehandeling (bijvoorbeeld fysiotherapie).

   

  Elke speelster tot en met de B-jeugd krijgt i.v.m. de AVG wet een schriftje met daarin de bevindingen van de fysio. Dit schriftje moet bij elke behandeling meegenomen worden en kan ook aan een trainer getoond worden, zodat herstel zo spoedig mogelijk verloopt.

   

   

                                                       

  Maandag                                          Dinsdag                                         Donderdag 

  Marjan Vriend                                   Cynthia Perrin                                Robin de Jong 

  06-23327923                                    06-27216126                                06-22227576