•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Afberichten voor de trainingen

    Team Trainertelefoonnummer
    DS1Arthur Langedijk06-21206777
    DS2/DS3Henk Reek06-25124135
    A1 Stefan Baars 06-11215727
    B1 Stefan Baars06-11215727
    B2Jack Appelman 06-16271130
    B2 Joek Langelaan 06-26494892
    C1-C2Henk Reek06-25124135
    D jeugd Carla Molenaar06-29471148
    E jeugdWilma Timmer 06-23028564
    F jeugdWilma Timmer06-23028564
    KeepersNoël Dekker06-55512920
    KeepersKarlijn vd Heijden06-23695301
    ConditiePascal Landman06-10012227
    ASM Maaike Dalmaijer06-44123003
    ConditieRobin de Jong06-22227576
  • Informatie training F- en E-jeugd

    Informatie training F- en E-jeugd

    Het is fijn als de trainingen op tijd gestart kunnen worden. Het strikken van veters, het afplakken van oorbellen, een elastiek in de lange haren etc… moet dus gedaan zijn vóórdat de training begint.

     

    En, meiden van de E-jeugd, denk eraan om je eigen bal mee te nemen naar de training (een harde bal maat 0).

     

    Geen training F en E jeugd

    Op dinsdag 27 november is er geen training voor de F- en E-jeugd.

  • Training schema 2018-2019

    Team Dagen Tijden Trainer Hulp trainer
    Ds1 Maandag 20:30 - 21:30 Pascal  
      Dinsdag 19:30 - 21:30 Arthur  
      Donderdag 16:45-18:15  Arthur  
        19:15 - 21:00 Arthur  
    Ds2 Maandag 19:30-20:30 Robin/Henk   
      Donderdag 19:15-21:00 Henk  
    Ds3 Maandag 19:30-20:30 Robin/Henk   
      Donderdag 19:15-21:00 Henk  
    A1 Maandag 20:30 - 21:30 Pascal  
      Woensdag 19:00-21:00 Stefan Carla/Jens, Jack, Emile, Henk
      Vrijdag 19:00-21:00 Stefan  
    Keepers B t m DS Donderdag 16:45-18:45 Noël  
    B1 Maandag 19:30 - 20:30 Pascal  
      Woensdag 19:00-21:00 Stefan Carla/Jens, Jack, Emile, Henk
      Vrijdag 19:00-21:00 Stefan Pascal
    Keepers D en C Dinsdag 18:30-19:15 Karlijn  
    B2 Maandag 19:30 - 20:30 Pascal  
      Dinsdag 18:15-19:15 Joek  
      Vrijdag 19:00-20:00 Jack  
    C1 Maandag 18:30 - 19:30 Robin  
      Woensdag 19:00 - 20:30 Henk  Carla/Jens, Jack, Emile, Henk
      Donderdag 17:30-19:15 Henk   
    C2 Maandag 18:30 - 19:30 Robin  
      Woensdag 19:00-20:30 Henk Carla/Jens, Jack, Emile, Henk
      Donderdag 17:30-19:15 Henk   
    D1 Maandag 18:30-19:30 Maaike Selina
      Woensdag 17:30-19:00 Carla Demi
      Vrijdag 17:30-19:00 Carla Demi
    D2 Maandag 18:30 - 19:30 Maaike Selina
      Woensdag 17:30-19:00 Carla Demi
      Vrijdag 17:30-19:00 Carla Demi
    E1 Dinsdag 17:30-19:00 Kim Liz en Josien
      Vrijdag 17:30-19:00 Wilma Sita
    E2 Dinsdag 17:30-19:00 Kim Liz en Josien
      Vrijdag 17:30-19:00 Wilma Sita
    F1 Dinsdag 16:30-17:30 Kim Liz en Josien
      Vrijdag 16:30-17:30 Wilma Sita
    F2 Dinsdag 16:30-17:30 Kim Liz en Josien
      Vrijdag 16:30-17:30 Wilma Sita